جزایر ناز قشم

جزایر ناز در قشم

عجایب هفتگانه قشم

عکس جزایر ناز قشم

تصاویر جرایر ناز قشم

آدرس جزایر ناز قشم

جزایر ناز قشم

جزایر ناز قشم

جزایر ناز در قشم

از دیگر عجایب هفتگانه قشم به جزایر ناز در قشم اشاره میکنیم. این جزایر که در سواحل جنوبی قشم قرار دارند، با صدف ها و ماهیان رنگارنگ، ساحلی ماسه ای و پهناور، با غروبی خیره کننده، زیبا وچشم اندازی بی همتا از خلیج فارس، ذهن را جلا داده و بیننده را به تفکر وا می دارد.

علاوه بر زیبایی و آرامش ساحل، دیدن صدف ها و مرجان هادر طرح و رنگ های مختلف ومتنوع، هیجان و لذت خاصی را به همراه دارند. در زمان جزر می توان پیاده بر روی ماسه های نرم و مرطوب آن قدم زد و به جزیره دست یافت.

 

آدرس جزایر ناز قشم در ۲۲ کیلومتری شهر قشم میباشد و این امکان وجود داره تا با پای پیاده و یا با خودروی شخصی تا فاصله یک کیلومتری داخل آبهای نیلگون خلیج همیشه فارس را بپیمایید که یکی از جاذبه های گردشگری قشم محسوب میشود.

جزیره‌ ناز شامل ۲ جزیره است که در نزدیکى سواحل شرقى قشم‌ قرار گرفته،‌ بومیان این منطقه به این ۲ جزیره دو کرده هم می گویند. این جزیره فاقد ساحل شنى است و دیواره‌هاى صخره‌اى به ارتفاع پنج تا ده متر اطراف آن را پوشانده است. روى این جزیره کاملاً مسطح است. در زمان جزر با پس‌روى کامل آب دریا، براى مدت کوتاهى، باریکه‌اى از خشکى جزیره ناز را به ساحل قشم وصل مى‌کند. زمان این اتفاق کم است ولی در همین مدت کوتاه مسافران تور قشم با ورود به جزایر ناز می توانند از بلندای آن، تنگه هرمز، جزیره لارک و همه زیباییهای آن را مشاهده کنند.

همچنین بخوانید :   دلفین های قشم

آرامش و زیبایی منحصر به فرد جزایر ناز در قشم و همچنین شما میتوانید از صدفهای اطراف ساحل آنجا بهترینهاش رو انتخاب کنید و به یادگار از جزیره قشم ببرید.

 

جزایر ناز قشم

جزایر ناز قشم

ورودی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *